• Człuchów, 31 stycznia 2021 r.

Od 1 lutego 2021 r. obowiązuje nowy plan lekcji na II semestr roku szkolego 2020/2021, dostępny w zakładce "Uczniowie i rodzice".

• Czluchów, 13 stycznia 2021 r.

Informujemy, że od dnia 18 stycznia 2021 r. powracamy do zajęć stacjonarnych w przedszkolu oraz oddziałach odbywających zajęcia w budynku przy ul. Batorego 24. W przypadku pozostałych klas oraz uczniów objętych zajęciami rewalidacyjno-wychowawczymi informacje będą przekazywać wychowawcy oraz nauczyciele-terapeuci.

Przypominamy o bezwzględnym obowiązku monitorowania stanu zdrowia uczniów przed wyjazdem do szkoły. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do stanu zdrowia, zgodnie z procedurami przyjętymi w placówce należy pozostawić dzieci w domu i nawiązać kontakt z lekarzem POZ.

• Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Człuchowie, ul. Batorego 24
        • 77-300 Człuchów, ul. Batorego 24